Akcja Integracja

Poznajcie się

lepiej

Program szczególnie polecamy firmom, które chcą zintegrować zespół pracowników oraz lepiej się poznać. Takie umiejętności jak skuteczna komunikacja, efektywna współpraca w grupie czy twórcze rozwiązywanie problemów przestana być Wam obce.

ATKA

Zadaniem grupy jest odnalezienie tajemniczych substancji oraz rozpoznać ich nazwy – w tym celu grupa porusza się na „szczudłach” w kształcie litery „A”

HANOI

Gra polegająca na odbudowaniu z zachowaniem kształtu, wieży z krążków o różnych średnicach, przy ogólnym założeniu, że nie wolno kłaść krążka o większej średnicy na mniejszy ani przekładać kilku krążków jednocześnie.

TRANSPORT RANNEGO

Zadaniem grupy jest przetransportowanie rannego przez skażony teren – utrudnieniem jest fakt że transportujący mają zawiązane oczy – drogę wyznacza ranny.

SPODNIE WIELOOSOBOWE

Do pokonania jest przygotowany tor przeszkód składający się m.in. z ciasnego slalomu i przeszkód. Uczestnicy pokonują tor trójkami ubrani w trzyosobowe spodnie.

AKWEDUKTY

Zadaniem zespołu jest zbudowanie akweduktu z rur i transport piłeczki z punktu A do punktu B. Rurociąg trzymają uczestnicy zabawy w powietrzu.

MEGA UKŁADANKA

Zadanie polega na ułożeniu z otrzymanych elementów układanki i. w wersji trudniejszej trzymaniu jej przed sobą przez wszystkich uczestników

MEGA JENGA

Grupa musi wykonać określoną liczbę ruchów – czyli zakłada się z prowadzącym ile uda im się dokonać ruchów – minimalna ilość 11.

LAWA

Za pomocą specjalnej butelki, do której przyczepione są linki, zespół musi przetransportować niebezpieczną substancję – lawę z punktu A do punktu B.

RURY DO SKAKANIA

Do dyspozycji uczestników oddajemy rury do skakania, na których skacząc, muszą w jak najkrótszym czasie pokonać wyznaczony tor.

MOST LINOWY

Zadaniem drużyny jest pokonanie wyznaczonej trasy po moście z przeszkodami (opony, belki, liny). Zejście z OSTATNIEJ opony może nastąpić w momencie gdy wszyscy uczestnicy są na moście – czyli nikogo nie ma na ziemi

NARTY WIELOOSOBOWE

Uczestnicy stają na nartach, prowadzący i ostatni uczestnik maja sznurki dzięki, którym podnoszą narty. Dla utrudnienia uczestnicy są ustawieni na przemian – pierwszy przodem – drugi tyłem – trzeci przodem.. itd. – zadaniem jest pokonanie wyznaczonej rasy w jak najkrótszym czasie.

LATAJĄCE DYWANY

Uczestnicy staja na dywanie – jedna osoba ciągnie dywan za linki – cala grupa musi w jednym momencie podskakiwać, aby jak najszybciej przeciągnąć dywan na linie mety.

RWĄCA RZEKA

Uczestnicy mają zadanie przejść określony odcinek „suchą stopą”. Do wykorzystania mają skrzynki (których oczywiście jest mniej niż zawodników) Uczestnicy muszą podstawiać sobie skrzynki tak, aby wszystkim udało się przejść. Jeśli choć jedna osoba dotknie ziemi, wszyscy rozpoczynają od nowa.

ALKOGOGLE

Do pokonania jest przygotowany tor przeszkód składający się m.in. z slalomu, transportu piłek i precyzyjnego biegu. Dla utrudnienia podczas pokonywania toru, uczestnik ma założone gogle, które zamazują i zakrzywiają obraz.

UKRYTE HASŁO

Zadaniem drużyny jest w jak najkrótszym czasie ułożyć hasło z liter ukrytych w rozstawionych skrzynkach. Każdy z zawodników z drużyny ma do odnalezienia jedną literę. Zawodnik szuka swojej litery, pozostali uczestnicy są odwróceni. Zawodnicy mogą sobie podpowiadać, gdy natknęli się na inne litery.

LASERY + LUSTRA

Grupa ma za zadanie przenieść wiązkę światła – laser – z punktu A do punktu B – przy pomocy luster i laserów.

PAJĘCZYNA

Zadaniem grupy jest przedostanie się na drugą stronę rozwieszonej pajęczyny. Grupa w tym celu wykorzystuje oka pajęczyny / jedno oko = jeden zawodnik – zawodnicy nie mogą dotykać pajęczyny – jeżeli któryś z zawodników dotknie linkę wszyscy wracają na START.

TWISTER

Mniejsza wersja tej zabawy może rozbawić uczestników niejednej zabawy. Dlaczego więc wersja mega miałaby nie rozkręcić zabawy integracyjnej?? Mnogość możliwych do przyjęcia pozycji przyprawiłaby o zawrót Dream Team Gimnastyków artystycznych z Chin.

PIŁKARZE W SPÓDNICACH

PIŁKARZE W SPÓDNICACH