Organizacja imprez

Proponujemy Państwu organizację uroczystości weselnej, komunijnej czy jubileuszowej a także urodzin, chrzcin lub zjazdów rodzinnych w Ośrodku Wypoczynkowym Roma. Malownicze położenie, bliskość jeziora i lasu uczyni każdą imprezę wyjątkowym wydarzeniem, które dostarczy Gościom wielu wrażeń i pięknych wspomnień.

Zajmujemy się kompleksową organizacją uroczystości okolicznościowych.  Dysponujemy kilkoma obiektami o różnej wielkości i przeznaczeniu oraz dużym zapleczem noclegowym w drewnianych domkach i pokojach dla 150 gości. Atutem naszej lokalizacji jest również infrastruktura: boiska sportowe, plac zabaw dla dzieci, plaża z molem i sprzętem wodnym, pomosty wędkarskie, park linowy, miejsce na ognisko pozwalają na przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.

Nasze doświadczenie w organizacji uroczystości, przeszkolona kadra, bogate menu z możliwością dopasowania do Państwa wymagań oraz profesjonalna obsługa, gwarantują udaną i na długo pozostającą w pamięci imprezę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Restauracja

Miejsce w którym organizujemy eleganckie wesela, przyjęcia, bale oraz inne imprezy okolicznościowe.

Tu także zjedzą Państwo smaczny posiłek oraz odpoczną przy kominku.

Obiekt murowany, całoroczny wraz z zapleczem kuchennym i barem. Przy restauracji znajduje się duży zadaszony taras. Na wyposażeniu posiadamy TV, sprzęt nagłaśniający, oświetlenie dyskotekowe. Lokal można dzielić na dwie części. Cały obiekt jest monitorowany.

Sala Restauracyjna do 80 osób.

Chata Biesiadna

Budynek drewniany z widokiem na jezioro. Idealne miejsce na biesiadę przy kominku. W Chacie znajduje się bar i kuchnia, meble dostosowane do charakteru miejsca, ławy i stoły z bali drewnianych. Obiekt całoroczny.

Chata Biesiadna do 50 osób

Kontakt

w sprawie organizacji imprez

tel. (+48) 666 321 666
recepcja@romalapino.pl

Sala Namiotowa z parkietem

Doskonałe miejsce na oryginalne przyjęcia weselne, konferencje, spotkania firmowe. Nadaje się także idealnie do prowadzenia warsztatów i zajęć tematycznych dla grup zorganizowanych. Obiekt sezonowy wyposażony w meble bankietowe.

Sala Namiotowa z parkietem do 130 osób,

Chata Grillowa

Obiekt sezonowy z grillem murowanym wyposażony w stoły i ławy drewniane. Miejsce nadaje się na kameralne spotkania okolicznościowe.

Chata Grillowa do 30 osób.