Paintball

Paintball rodzaj gry zespołowej, polegającej na prowadzeniu pozorowanej walki przy użyciu markerów (karabinków). Trafienie przeciwnika, podczas którego kulka rozbija się, pozostawiając kolorowy ślad (nazywanysplatem) na ciele, masce bądź markerze zawodnika, powoduje jego eliminację z gry. Gra w Paintball idealnie sprawdza się jako element budowania zespołu podczas imprez integracyjnych

Zdobywanie flagi przeciwnika

scenariusze gier

To pierwszy i na pewno najpopularniejszy scenariusz gry leśnej. W grze udział biorą 2 zespoły Każdy zespół ma swoją flagę (bazę). Wszyscy uczestnicy powinni zaczynać grę w tym samym czasie (na umówiony wcześniej znak) w swoich bazach. Zawodnicy trafieni kończą grę i schodzą z terenu walki. Jeśli podczas trafienia zawodnik niósł flagę, musi ją zostawić w miejscu, w którym został wyeliminowany (w miejscu widocznym, a nie metr pod ziemią). Zawodnik wyeliminowany, czyli „zabity”, nie ma prawa głosu – nie może podpowiadać, zdradzać pozycji przeciwnika ani słownie ani gestykulując. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie flagę przeciwnika i doniesie ją do swojej bazy.

Cena zawiera:

  • Obsługę instruktorów
  • Realizację punktów scenariusza
  • Sprzęt niezbędny do realizacji imprezy
  • Wyposażenie gracza: marker (karabin), kombinezon, maska, ochraniacz klatki piersiowej (dla pań)
  • Transport obsługi i sprzętu na miejsce imprezy

CENNIK NETTO

Ilość kulek Cena
100 50 PLN
200 60 PLN
300 80 PLN
400 100 PLN

Eksterminacja

scenariusze gier

Kilka drużyn na ograniczonym terenie; gra na wybicie.

W grze bierze udział kilka (ok. 4-6) pięcioosobowych drużyn. Gra polega na zdobywaniu punktów. Punkty przyznaje się za wyeliminowanie zawodników z drużyn przeciwnych. Czas ok.30-45 min. Aby ułatwić liczenie punktów każda drużyna może grać w towarzystwie sędziego oraz używać różnych kolorów kulek (w praktyce trudne do wykonania). Przepisy są podobne jak w przypadku innych gier: gra zaczyna się po sygnale startu; trafiony -> out; zakaz komunikowania się po trafieniu. Nie ma punktów za członków drużyny, którzy dotrwali do końca. Wygrywa drużyna z największą ilością punktów.