Wehikuł czasu

Program polecamy firmom, które chcą zintegrować zespół pracowników, poprawić pracę w grupie, budować zaufanie i wspólną odpowiedzialność za ustalone cele. Takie umiejętności jak skuteczna komunikacja, efektywna współpraca czy twórcze rozwiązywanie problemów przestaną być obce uczestnikom imprezy. Wspólny cel zespołu zostanie osiągnięty tylko dzięki ścisłej współpracy wewnątrz grupy.

Materiały budowlane

Do Waszej dyspozycji oddajemy cały „SKLEP BUDOWALNY”. Znajdziecie w nim listewki, koła, beczki, wkręty, młotki, rury i całą masę innych materiałów, które pomogą w budowie maszyny ponadczasowej.

Planowanie i wykonanie konstrukcji

Pojazdy, które będziecie wykonywać powinny być użyteczne i jak najbardziej oddawać charakter Waszego zespołu. Należy zadbać o najmniejszy szczegół, dlatego planowanie budowy, dobór odpowiednich materiałów jest tak istotnym elementem Waszej pracy.

Cena organizacji scenariusza

2700 zł / grupa (netto)*

* cena końcowa uzależniona jest od wielkości grupy

Cena zawiera:

  • Obsługę instruktorów
  • Realizację punktów scenariusza
  • Sprzęt niezbędny do realizacji imprezy
  • Transport obsługi i sprzętu na miejsce imprezy

Plan działania

Wszystkich uczestników podzielimy na zespoły, które otrzymają od nas ŻETONY – pieniądze, którymi można płacić w naszym sklepie.

Zadaniem każdej z drużyny jest stworzenie Wehikułu Czasu. Wygląd, jakość wykonania i funkcjonalność pojazdu zależy od inwencji twórczej i kreatywności konstruktorów.

Zakupy materiałów

Zespoły na starcie otrzymują podstawowe produkty do skonstruowania swoich maszyn. Jednak nie gwarantują one pełni sukcesu. Aby upiększyć budowle, dodać im czegoś specjalnego i niepowtarzalnego możecie zaopatrzyć się w sklepie w turbo ulepszacze. Aby zarobić pieniądze na zakupy – należy wykonać zadania: logiczne, sprawnościowe, zespołowe.

Prezentacja i sprzedaż

Po zakończeniu dzieła następuje kolejny etap. Przygotowanie odpowiedniej prezentacji. Czy przekonacie innych konstruktorów do swojej produkcji? Prezentacja zależy tylko od waszej kreatywności. Ograniczeniem jest czas – na przedstawienie swojego wehikułu macie jedna minutę.

Aby zdobyć pieniądze do zakupów w sklepie należy wykonać szereg zadań. Zadania przez grupę są losowane. W liście zadań znajdują się tylko takie zadania których wykonanie zależy od całej grupy.
Każde z zadań ma swoją wartość punktową: od 3 do 10 żetonów. Aby zwiększyć szanse wygrania każda drużyna może obstawiać swoje wyniki. Jeśli drużynie uda się wykonać zadanie, podwoi postawione wcześniej pieniądze. Jeśli natomiast go nie wykona – żetony przepadają bezpowrotnie.