Wesela

PROMOCJA


Wkrótce nowa Oferta Weselna, zapraszamy!

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne to jedna z naszych specjalności.

Wesele u nas to wydarzenie, które zapamiętacie na całe życie. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, pełne atrakcji. Tylko u nas, pośród drzew, nad brzegiem jeziora gdzie znajduje się reprezentacyjne molo urzędnik stanu cywilnego udzieli Wam ślubu. Samo przyjęcie może odbyć się w restauracji, sali namiotowej lub Chacie Biesiadnej. Obszerna baza noclegowa pozwoli weselnikom odpocząć przed poprawinami.

Zapewniamy w standardzie uroczystości przygotowaną salę (bez dekoracji) oraz zastawę stołową i dobrą kuchnię wraz z profesjonalną obsługą kelnerską. W uzgodnieniu z Parą Młodą zorganizujemy każdą formę przyjęcia weselnego. Pomagamy zamówić: transport, zespół muzyczny, program artystyczny, tort i ciasta, pokazy sztucznych ogni.

Ośrodek ROMA ma również przygotowany scenariusz weselny, który uwzględnia przeprowadzenie niektórych elementów wesela z wykorzystaniem urokliwych miejsc nad jeziorem a także folkloru kaszubskiego.

Restauracja

Miejsce w którym organizujemy eleganckie wesela, przyjęcia, bale oraz inne imprezy okolicznościowe.

Tu także zjedzą Państwo smaczny posiłek oraz odpoczną przy kominku.

Obiekt murowany, całoroczny wraz z zapleczem kuchennym i barem. Przy restauracji znajduje się duży zadaszony taras. Na wyposażeniu posiadamy TV, sprzęt nagłaśniający, oświetlenie dyskotekowe. Lokal można dzielić na dwie części. Cały obiekt jest monitorowany.

Sala Restauracyjna do 80 osób.

Chata Biesiadna

Budynek drewniany z widokiem na jezioro. Idealne miejsce na biesiadę przy kominku. W Chacie znajduje się bar i kuchnia, meble dostosowane do charakteru miejsca, ławy i stoły z bali drewnianych. Obiekt całoroczny.

Chata Biesiadna do 50 osób

Proponujemy następujące lokalizacje do organizacji wesel na terenie Ośrodka Roma.

OFERTA

BY WYJŚĆ NAPRZECIW OCZEKIWANIOM NAWET NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH GOŚCI OFERUJEMY:

  • nocleg w domku dla nowożeńców
  • specjalne ceny noclegu dla Gości weselnych
  • menu dostosowane do Państwa potrzeb
  • fachową pomoc przy organizacji przyjęcia
  • wysoki komfort, wyśmienitą kuchnię
  • rodzinną atmosferę i profesjonalną obsługę
  • pomoc w wyborze kamerzysty, fotografa, oprawy muzycznej, firmy dekoratorskiej
  • dozorowany parking
  • możliwość zorganizowania poprawin

Sala Namiotowa z parkietem

Doskonałe miejsce na oryginalne przyjęcia weselne, konferencje, spotkania firmowe. Nadaje się także idealnie do prowadzenia warsztatów i zajęć tematycznych dla grup zorganizowanych. Obiekt sezonowy wyposażony w meble bankietowe.

Sala Namiotowa z parkietem do 130 osób,